Kde nás najdete?

Kníhkupectvo zahraničnej literatúry Eurobooks v Bratislave na Jesenského ulici je miestom, kde nájdete nielen slušný výber literatúry o nordic walkingu, ale aj výstroj pre tento šport, nordic walkingové paličky. Na rozdiel od obchodov so športovými potrebami, tu nájdete naozaj odborníkov, ktorí sami  používajú nordic walkingové paličky a nevyhnutné doplnky. Okrem priateľského prostredia vám tu poskytnú všetky nevyhnutné informácie o tom, ako začať so severskou chôdzou, kde sú kurzy pre začiatočníkov. Niet takej otázky, na ktorú by ste tu nedostali uspokojivú odpoveď.

Aj vy sa môžete pridať k našim vychádzkam pre začínajúcich. Ak budete mať záujem, ukážeme vám ako začať so severskou chôdzou, pomôžeme pri prvých krokoch, prípadne sa zdokonaliť. Ak ešte nemáte paličky, môžeme vám ich požičať. Nezabudnite prísť v pohodlnom športovom oblečení a vo vhodnej obuvi! Dohodnite si spoločnú vychádzku telefonicky (0918 680 301) alebo dotazom na našej stránke.

7 názorov na “Kde nás najdete?

 1. Dobrý deň,
  chcela by som sa opýtať, či by bolo možné „objednať“ si Vás na prednášku/prezentáciu o Nordic walking – robíte také veci?
  Sme občianske združenie pacientov po transplantácii krvotvorných buniek – mnohí z našich členov sú po dlhotrvajúcej náročnej liečbe a Nordic walking by bol pre nich dobrým začiatkom, ako postupne získavať späť svoju kondíciu. Ale potrebovali by sme, aby nás to niekto naučil..
  Prípadne by ste nám neporadili, kto by nám vedel s Nordic walking pomôcť?
  Ďakujem.

  S úctou
  m.harišová, zastupujúca EBMT.SK

  • Dobrý deň, pani Harišová,
   radi vám pomôžeme pri začiatkoch s nordic walkingom. Napíšte nám, prosím, aké sú vaše požiadavky (kde by sme mohli urobiť prezentáciu a výcvik s ukážkami, pre koľko osôb, v akom čase).
   Tešíme sa na správy od Vás.
   S pozdravom,
   Karol Fajth

   • Dobrý den prajem, aj mna by zaujimala moznost prednasky cca 20 min. ev. prezentacie spojenej s moznym predajom NW paličiek. Išlo by o skupinu cca 35 osôb, (Zaujíma ma, ci je prednaska bezplatna, ev. jej cena)
    Dakujem Pagacova

    • Dobrý deň, samozrejme vám radi pomôžeme aj bez nároku na finančnú odmenu. Prednášku môžeme urobiť aj pre väčšie množstvo osôb, ukážkové vychádzky sú optimálne pre 4-6 osôb. Napíšte nám, aká je vaša predstava.

 2. Dobry den, pan Fajth,

  chcela som sa informovat, ci je moznost dohodnut sa s vami na prezentacii spravnej techniky nordic walkingu stale aktualna. Mala by som zaujem o takuto akciu a samozrejme, nebolo by to zadarmo. Kontaktujte ma, prosim, ak je to pre vas zaujimave.

  Vopred velmi pekne dakujem za vasu odpoved,

  Zuzana

 3. Dobrý deň,

  sme Centrum integrovanej sociálno-zdravotnej starostlivosti a nakoľko sme dostali od seniorov dotaz, či by bolo možné zrealizovať prednášku o nordic walkingu obraciame sa na Vás s otázkou, či robíte podobné prednášky, ak áno, prosím aká by bola cena takejto prednášky a či by bolo možné prísť za nami do Banskej Štiavnice?

  Vďaka Alžbeta.

  • Dobrý deň, pani Alžbeta! Radi s vami stretneme. Banská Štiavnica je mojim druhým rodným mestom. V máji 1975 som tam maturoval na Gaymnáziu-prípravke na štúdium v zahraničí. Veľa sme s kamarátmi, nordic walkermi, pochodili aj po Štiavnických vrchoch. Dočkajme trochu lepšieho času a spolu vybehneme niekde po Geologickom chodníčku, alebo na Sitno cez Tureckú lúku a porozprávame sa o tom, ako sa najlepšie venovať tomuto krásnemu športu 🙂 Už teraz sa teším! Napíšte mi, ako si to predstavujete a určite sa dohodneme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.