LEKI opäť prichádza s príjemnými novinkami

LEKI2015Náš obľúbený výrobca paličiek pre severskú chôdzu LEKI aj pre túto sezónu pripravil novinky, ktoré si, podľa nášho názoru, získajú vyznávačov tohto športu. Patrí medzi ne predovšetkým inovovaný model trojdielnych „cestovateľských“ paličiek LEKI Traveller.

 

Už minulý rok LEKI použili pri tejto paličke nové úchyty z mäkkého, dobre savého putkomateriálu. Okrem toho sa „pohrali“ aj s pútkom zo suchého „zipsu“, ktoré je teraz oveľa ľahšie fixovať na zápästí. K tomu pridali aj inovovanú rúčku trigger, ktorú predtým prezývali shark (žralok) pre typický tvar. Nová verzia síce nie je taká príťažlivá, zato sa oveľa ľahšie odopína jednou rukou. Táto rúčka je použitá aj na niektorých paličkách fixnej dĺžky a na modeloch Supreme a na populárnych Instructor Lite. Samozrejme aj lacnejšia verzia traveller ALU má takúto skvelú výbavu.

zamokTo však ešte nie je ani zďaleka všetko. Po úspešnom testovaní nového, spoľahlivého a jednoduchého uzáveru Speed Lock. Obavy z toho, že sa vám nepodarí rýchlo a presne nastaviť dĺžku paličky, sú s takýmto modelom naozaj minulosťou. Uzáver je teraz naozaj jednoduchý a neprekáža pri chôdzi.

Samozrejme, aj v tomto roku sme dobre pripravený nielen bohatým výberom paličiek priamo v našej predajni v kníhkupectve Eurobooks, ale aj náhradnými dielmi, ktoré potrebujete pre jarnú a letnú sezónu. Naďalej si môžete nové paličky odskúšať s nami počas hodinovej prechádzky v okolí kníhkupectva. V takom prípade vás prosíme vopred napísať (info@eurobooks.sk), aby sme boli dobre pripravení.

Vykročte do novej sezóny pravou nohou s dobrými paličkami!

Ilustračné foto: leki.de

 

 

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *