Jesenná akcia pre všetkých milovníkov severskej chôdze

Jeseň je asi najlepším oprášiť paličky pre severskú chôdzu, prípadne sa pridať k stále rastúcemu kruhu milovníkov tohto sympatického športu. V tomto roku sme pre vás pripravili nové modely dvoch obľúbených a spoľahlivých výrobcov paličiek: LEKI a Masters. Obaja výrobcovia sa venujú severskej chôdzi už dlhší čas a s každým rokom prinášajú užitočné novinky, ktoré výrazne zlepšujú užitkové vlastnosti paličiek.

Z noviniek vám chceme upozorniť na rýchlo upínací systém, ktorý vám uľahčí nastavenie výšky palíc. Namiesto fixovania protipohybom, ako je to obvyklé u väčšiny typov, ponúkajú vám jednoduché zachytenie ramenom. Tento systém odstraňuje všetky možné problémy s prekrútením, alebo slabým spojom, či celkom „zapečeným“.

LEKI ponúka s týmto jednoduchým upínacím systémom tri typy paličiek rôznej cenovej skupiny, od najlacnejších hliníkových po drahšie karbonové s modernými rukavicami trigger.

V lepšej cenovej kategórií sú paličky Masters s takýmto systémom sú paličky Training .

Nezabudnite, že najlepšie je vybrať si paličky osobne. V našej predajni ich máme obvykle skladom a radi vám ich predvedieme.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *